Program festivala
SLUŽBENI NATJECATELJSKI PROGRAM /
DUGOMETRAŽNI DOKUMENTARCI
OBITELJSKA STVAR / A FAMILY AFFAIR
redateljica: Angeliki Aristomenopoulou, Grčka, 87 min.
PROGONJENI / HAUNTED
redateljica: Liwaa Yazji, Sirija, 112 min.
IZRAVNA LINIJA / HOTLINE
redateljica: Silvina Landsmann, Izrael, 99 min.
JEDNO OD TROJE / ONE OUT OF THREE
redateljica: Sivan Ben Ari, Izrael, 55 min.
POTROŠENI / CONSUMED
redatelj: Borut Šeparović, Hrvatska, 93 min.
U DUBOKOM SNU / SOUND ASLEEP
redateljica: Marie Moreau, Francuska, 45 min.
KREATOR DŽUNGLE / THE CREATOR OF THE JUNGLE
redatelj: Jordi Morató, Španjolska, 77 min.
SLUŽBENI NATJECATELJSKI PROGRAM /
KRATKOMETRAŽNI DOKUMENTARCI
DJECA CRNOG KAMENA / BLACKSTONE CHILDREN
redatelj: Waddah Al Fahed, Sirija, 25 min.
DAPHNÉ ILI DRAŽESNA BILJKA / DAPHNÉ OR THE LOVELY SPECIMEN
redatelji: Sébastien Laudenbach i Sylvain Derosne, Francuska, 14 min.
VERUDA – FILM O BOJANU / VERUDA – A FILM ABOUT BOJAN
redatelj: Igor Bezinović, Hrvatska, 33 min.
RIBA RIBI GRIZE REP / RED LORRY YELLOW LORRY
redatelj: Neven Hitrec, Hrvatska, 27 min.
IGRA SKRIVAČA / HIDE AND SEEK
redatelj: David Munoz, Španjolska, 26 min.
NALEENA / NALEENA
redatelj: Luigi Storto, Italija, 15 min.
TIŠINA / SILENCE
redateljica: Remedios Malvárez, Španjolska, 25 min.
TRI ŽENE / THREE WOMAN
redatelj: Alexis Delgado Búrdalo, Španjolska, 29 min.
OTKRIVANJE TAIPEI / UNFOLDING – TAIPEI
redateljice: Geraldine Kouzan, Anne Sophie Bosc, Francuska, 15 min.
ĆUMURAŠI / COAL PEOPLE
redatelj: Emir Z. Kapetanović, Bosna i Hercegovina, 25 min.
OFF PROGRAM / ANIMIRANI FILMOVI
NEUM ANIMATED FILM FESTIVAL
BAJKA / FAIRY TALE
redatelj: Natalia Grofpel, Rusija, 4 min.
DJI. SMRT PLOVI / DJI. DEATH SALES
redatelj: Dmitri Voloshin, Moldavia, 5 min.
ELMANDO / ELMANDO
redatelj: Anton Octavian, Rumunia, 3 min.
KRABASTI TKALAC / NIGHT WEAVER
redatelj: Joan Gratz, SAD, 5 min.
G. PLASTIMIME / MR. PLASTIMIME
redatelj: Daniel Greaves, Velika Britanija, 9 min.
SLATKI SNOVI / SWEET DREAMS
redatelj: Dinko Kumanović, Hrvatska, 11 min.
U DUBOKOJ VODI / IN DEEP WATER
redateljica: Sarah Van den Boom, Francuska, 12 min.
VIRTUOSO VIRTUAL / VIRTUOSO VIRTUAL
redatelj : Thomas Stellmach, Maja Ochmann, Njemačka, 7 min.
ZAŠTO SU DOŠLI VLAKOM / WHY DID THEY COME BY TRAIN
redatelj: Joško Marušič, Hrvatska, 14 min.
ZEPO / ZEPO
redatelj: Cesar Diaz Melendez, Španjolska, 3 min.
OFF PROGRAM / OPEN AIR CINEMA PROGRAM
SUPPORTED BY OPERATION KINO
DIVLJE PRIČE / WILD TALES
redatelj: Damián Szifron, Argentina, Španjolska, 122 min.
DRUGA MAJKA / THE SECOND MOTHER
redateljica: Anna Muylaert, Brazil, 114 min.
OFF PROGRAM / DOMAĆI AUTORI
AUSTRO-UGARSKE VOJNE UTVRDE U MOSTARU
redatelj: Ivo Mikulić, BiH, 24 min.
NEUKROTIVI KARDINAL / THE UNTAMEABLE CARDINAL
redatelj: Mirela Cigić, Ivan Cigić, Hrvatska, 55.min
DA CAPO / DA CAPO
redatelj: Zdenko Jurilj, BiH, 60 min.
HERCEGOVINA / HERZEGOVINA
redatelji: Zdenko Jurilj, Ivo Čolak, BiH, 15 min.
KUĆO MOJA / OH, MY HOME
redatelj: Zdenko Jurilj, BiH, 52 min.
OFF PROGRAM / HBO ADRIA FILM
DUBOKA LJUBAV / DEEP LOVE
redatelj: Jan P. Matuszynski, Poljska, 84 min.
Off program / film zatvaranja
CITIZENFOUR / CITIZENFOUR
redateljica: Laura Poitras, SAD, Njemačka, Velika Britanija, 114 min.


Copyright © 2000-2017 MFF. All rights reserved. This site is designed and powered by GCR production.