Program festivala
Službeni natjecateljski program /
Dugometražni dokumentarci
RUSKI FILM CESTE
Dmitrii Kalashnikov / 67 min / Bjelorusija, Rusija, Srbija, BiH, Hrvatska
NIKAD NISMO BILI DJECA
Mahmood Soliman / 87 min / Egipat, Libanon, UAE, Katar
VJEČNI
Pierre-Yves Vandeweerd / 75 min / Belgija, Francuska
OKUS BETONA
Ziad Kalthoum / 85 min / Njemačka, Libanon, Sirija, UAE, Katar
OSJEĆAJ VEĆI OD LJUBAVI
Mary Jirmanus Saba / 95 min / Libanon
DVIJE ŠKOLE
Srđan Šarenac / 43min / BiH, Srbija, Hrvatska
MIJENE – povijest izgubljenih i pronađenih života i snova (nekih i slomljenih)
Alessandro Negrini / 40min / Italija, Irska
MOJ ŽIVOT BEZ ZRAKA
Bojana Burnać / 72 min / Hrvatska
DUBINA DVA
Ognjen Glavonić / 80 min / Srbija, Francuska
POLUVIJEK U FUKUSHIMI
Mark Olexa, Francesca Scalisi / 61 min / Švicarska, Francuska
ODMORIŠTE NA AUTOCESTI
Isabelle Ingold / 55min / Francuska
BUFFET ŽELJEZARA
Goran Dević / 61min / Hrvatska
Službeni natjecateljski program /
Kratkometražni dokumentarci
BOŽANSKI
Sendoa Cardoso / 6min / Španjolska
NEBO PLAVO OD BOLI
Stefanos Magriotis, Hyacinthe Pavlides / 14min / Grčka, Francuska
NITKO NE UMIRE OVDJE
Simon Panay / 23min / Francuska
MANODOPERA
Loukianos Moshonas / 28min / Grčka, Francuska
JA SAM JEDAN OD STO TISUĆA / SOY UNOENTRECIENMIL
Penelope Cruz / 30min / Španjolska
MALI MISTERIJI
Carlos Essmann / 10min / Španjolska
AYHAN I JA
Belit Sag / 14min / Turska
NASLIJEĐE
Sanja Šamanović / 14min / Hrvatska
MOJA KĆER NORA
Jasna Krajinović / 16min / Belgija, Francuska
POZDRAV IZ ALEPA
Issa Touma, Floor van der Meulen & Thomas Vroege / 17min / Sirija, Nizozemska
off program / open air cinema program
PIRATI S KARIBA: SALAZAROVA OSVETA
Joachim Ronning, Espen Sandberg / 129 min / SAD
PLANET MAJMUNA: RAT
Matt Reeves / 140 min / SAD
BEATLES: OSAM DANA U TJEDNU – GODINE TURNEJA
Ron Howard / 106 min / SAD
off program /
domaći autori
23 GRAMA
Robert Bubalo / 42 min / Bosna i Hercegovina, Hrvatska
OTETO DJETINJSTVO
Pavao Crnjac / 90 min / Hrvatska
DOM
Zdenko Jurilj / 40 min / Hrvatska, BiH
BIJELI PUT
Zdenko Jurilj / 80 min / Bosna i Hercegovina
off program
BOJNIK
Kristijan Milić / 28 min / Hrvatska, Austrija
off program /
hbo adria film
PRIČEST
Anna Zamecka / 73 min / Poljska, Mađarska
off program / mff fora
supported by operation kino
RICHARD RODA
Toby Genkel, Reza Memari / 85 min / Njemačka
UZBUNA NA ZELENOM VRHU
Čejen Černić / 81 min / Hrvatska
off program /
kratka devetka
SJEĆAM SE
Elma Tataragić / 15 min / Bosna i Hercgovina
JOŠ JEDAN DAN
Tina Šmalcelj / 8 min / Bosna i Hercgovina
KALO DAMAGED GOODS
Nermin Hamzagić / 20 min / Bosna i Hercgovina
INVERZUM
Damir Bašić / 8 min / Bosna i Hercgovina
BEHAR
Damir Bašić / 11 min / Bosna i Hercgovina
CRVENI SNIJEG
Mersiha Husagić / 7 min / Bosna i Hercgovina
NEVIDILJIVI
Amra Mehić / 6 min / Bosna i Hercgovina, Mađarska
IGRA
Senad Alihodžić / 7 min / Bosna i Hercgovina
U PLAVO
Nejra Hulusić / 10 min / Bosna i Hercgovina


Copyright © 2000-2017 MFF. All rights reserved. This site is designed and powered by GCR production.