Vijesti

Program festivala
službeni natjecateljski program / dugometražni dokumentarci
official competition / feature documentaries
BABILON LJUBAVI MOJA / BABYLONIA MY LOVE
Pierpaolo Verdecchi / Italija / Italy / 72 min.
MUHI–OPĆENITO PRIVREMENO / MUHI–GENERALLY TEMPORARY
Rina Castelnuovo-Hollander and Tamir Elterman / Izrael / Israel / 87 min.
VIDIMO SE SUTRA, AKO BOG DA! / SEE YOU TOMORROW, GOD WILLING!
Ainara Vera / Španjolska, Norveška / Spain & Norway / 62 min.
ISPUCAVANJE / SHOOTBALL
Fèlix Colomer / Španjolska / Spain / 94 min.
POZIV / THE CALL
Enrico Maisto / Italija / Italy / 57 min.
DRUGA STRANA SVEGA / THE OTHER SIDE OF EVERYTHING
Mila Turajlić / Srbija, Francuska, Katar / Serbia, France, Qatar / 100 min.
PRIJE NEGO MOJA STOPALA DODIRNU TLO / BEFORE MY FEET TOUCH THE GROUND
Daphni Leef / Izrael / Israel / 78 min.
NJENIM STOPAMA / IN HER FOOTSTEPS
Rana Abu Fraiha / Izrael / Israel / 73 min
U SJENI / UPON THE SHADOW
Nada Mezni Hafaiedh / Tunis, Francuska / Tunisia, France / 80 min.
PUSTI DOBRE, PUSTI / OUR DAILY WATER
Vlatka Vorkapić / Hrvatska / Croatia / 56 min.
službeni natjecateljski program / kratkometražni dokumentarci
official competition / short documentaries
REZONANCE / RESONANCES
Nicolas Khoury / Libanon / Lebanon / / 27 min.
ZBOG SOLI / BECAUSE OF SALT
Cardozo Basteiro / Španjolska / Spain / 23 min.
BORBA S BIKOVIMA / TAUROMACHY
Simon Panay / 23min / Francuska
OKO ŽIVOTA / LIFE’S EYE
Wafaa Hussein / Egipat / Egypt / 24 min.
PRVI SLOJ / FIRST STRATUM
Ventura Durall / Španjolska / Spain / 23 min.
PROCESI / PROCESSES
Adriana Ferrarese / Francuska, Italija / France, Italy / 24 min.
EGZIL / THE EXILE
Medhat Maged / Egipat / Egypt / 13 min.
90 SEKUNDI U SJEVERNOJ KOREJI / 90 SECONDS IN NORTH KOREA
Ranko Pauković / Hrvatska / Croatia / 15 min.
LA RAMBLA TE NOĆI / LA RAMBLA THAT NIGHT
Isaac R. Folgarolas and Tànit Fernández / Španjolska / Spain / 19 min
NEVJEROJATNI DUĆAN / THE DREAM DELI
Tomer Lahmy, Alon Markovitz, Avner Azulay / Izrael / Israel / 14 min.
OFF program / U focusu
OFF program / In focus
EGIPATSKA BIJEDA / EGYPTIAN MISERY
Khaled Khella / Egipat / Egypt / 6 min.
ESCALERO / ESCALERO
Javier Gomis / Španjolska / Spain / 15 min.
TOČKA ISPOD SLOVA BA’ / THE DOT UNDER THE LETTER BA’
Hana El Rakhawi / Egipat / Egypt / 15 min.
ZNANSTVENI DNEVNIK NEW YORKA: ZAŠTO NEW YORK DRŽI DIM U PODZEMLJU? / SCIENTIFIC LOGBOOK OF NEW YORK: WHY DOES NEW YORK KEEP SMOKE UNDERGROUND?
Mar González Ruiz de Larramendi / Španjolska / Spain / 12 min.
UNUTRAŠNJI GRAD / THE INTERIOR CITY
Iso Luengo, Jorge Moneo Quintana, Andrea Ballesteros / Španjolska / Spain / 24 min.
DOBRE VIJESTI / GOOD TIDINGS
Sebastiano Luca Insinga / Italija / Italy / 15 min.
VANI / OUT
Petros Niamonitakis / Grčka / Greece / 21 min.
OFF program / Filmski centar Sarajevo predstavlja
OFF program / FCS Presents
SPLAVARI NA DRINI / DRINA RIVER RAFTERS
Živko Ristić / 16 min.
ČOVJEK BEZ LICA / MAN WITHOUT A FACE
Bata Čengić / 18 min.
KESONCI / HOW BRIDGES ARE BORN
Bakir Tanović / 14 min.
DVA ZAKONA / TWO LAWS
Vefik Hadžismajlović / 9 min.
PODRUM / BASEMENT
Velimir Stojanović / 9 min.
FASADE / FACADES
Suad Mrkonjić / 8 min.
JEDAN DAN RAJKA MAKSIMA / ONE DAY IN THE LIFE OF RAJKO MAKSIM
Zlatko Lavanić / 13 min.
MISIJA ISMETA KOZICE / THE MISSION OF ISMET KOZICA
Petar Ljubojev / 22 min.
OFF program / MFF Fora
COCO I VELIKA TAJNA / COCO
Lee Unkrich / SAD / USA / 122 min.
LEO DA VINCI: MISIJA MONA LISA / LEO DA VINCI: MISSION MONA LISA
Sergio Manfio / Italija / Italy / 82 min.
OFF program / Igrani filmovi
OFF program / fiction films
OSMI POVJERENIK / THE EIGHT COMMISSIONER
Ivan Salaj / Hrvatska, Bosna i Hercegovina / Croatia, Bosnia and Herzegovina / 139 min.
COMIC SANS
Nevio Marasović / Hrvatska / Croatia / 103 min.
OFF program / Domaći autori
OFF program / Home authors
SESTRE / SISTERS
Zdenko Jurilj / Bosna i Hercegovina / Hrvatska Bosnia and Herzegovina / Croatia 42 min.
PUTEVI DUHANA / TOBACCO TRAILS
Mirko Pivčević / Bosna i Hercegovina, Hrvatska / Bosnia and Herzegovina, Croatia / 37 min.
off program / HBO adria film
U SLUČAJU RATA / WHEN THE WAR COMES
Jan Gebert / Republika Češka, Hrvatska / Czech Republic, Croatia / 76 min.
glazbeni program / music program
FILMMUSICORKESTAR / Zagreb
SUN MACHINE / Široki Brijeg
ZIZILI / Široki Brijeg
GOOD TIME / Imotski


Copyright © 2000-2017 MFF. All rights reserved. This site is designed and powered by GCR production.