Program festivala
PROGRAM U SLUŽBENOJ KONKURENCIJI
GRAD ZNAKOVA / CITY OF SIGNS
redatelj: Samuel Alarcón, Španjolska, 62 min.
ZANZIBAR MUSICAL CLUB
redatelji: Philippe Gasnier, Patrice Nezan, Francuska, 85 min.
MOJA KRASNA DACIA / MY BEAUTIFUL DACIA
redatelji: Julio Soto, Stefan Constantinescu, Španjolska, Rumunjska, 74 min.
DVANAEST SUSJEDA / TWELVE NEIGHBOURS
redateljica: Marianna Economou, Grčka, 52 min.
MIMARA REVISITED
redatelj: Danko Volarić, Hrvatska, 29 min.
KINA JE JOŠ UVIJEK DALEKO / CHINA IS STILL FAR
redatelj: Malek Bensmail, Francuska, Alžir, 120 min.
UBITI SLONA / TO SHOOT AN ELEPHANT
redatelji: Alberto Arce, Mohammad Rujailah, Španjolska, Palestina, 113 min.
PLATI I ŽENI / CASH AND MARRY
redatelj: Atanas Georgiev, Austrija, Hrvatska, Makedonija, SAD, 76 min.
PRIČE PORAŽENIH / TALES OF DEFEATED
redatelj: Yael Reuveny, Izrael, 31 min.
VOLJETI SOPHIU / LOVING SOPHIA
redatelj: Ohad Itach, Izrael, 52 min.
VITALNI ORGANI / THE VITAL ORGANS
redatelj: Dženan Medanović, Bosna i Hercegovina, 30 min.
ZABILJEŠKE O DRUGIMA / NOTES ON THE OTHER
redatelj: Sergio Oksman, Španjolska, 13 min.
PROMET / THE COMMUTE
redatelj: Leon Siminiani, Španjolska, 13 min
CIKLUSI / THE CYCLES
redatelj: Vladimir Gojun, Hrvatska, 76 min.
VOLJELA SAM JAKO… / I LOVED SO MUCH...
redateljica: Dalila Ennadre, Maroko, Francuska, 52 min.
PREKINUTI TOKOVI / INTERRUPTED STREAMS
redatelji: Guy Davidi, Alexandre Goetschmann, Izrel, Švicarska, 73 min.
TRAGAČ / THE SEEKER
redateljica: Amela Ćuhara, Bosna i Hercegovina, 59 min.
GDJE JA MOGU BITI JA / WHERE I CAN BE MYSELF
redatelj: Rudi Uran, Slovenija, 30 min.
POVRATAK / THE RETURN
redatelj: Gustavo Gil, Španjolska, 77 min.
OFF SPECIAL PROGRAM - FILMOVI DOMAĆIH AUTORA
POŠTAR S NASLOVNE STRANE / COVER PAGE POSTMAN
redatelji: Tomislav Mršić, Tomislav Topić, Hrvatska, 29 min.
LET IZNAD MINSKOG POLJA
redatelji: Zdenko Jurilj, Tomislav Bubalo, Antoni Ćorić, Bosna i Hercegovina, 45 min.
RETROSPEKTIVA - MEDITERANSKI KRUG
VLATKA FILIPOVIĆA
HOP–JAN
redatelj: Vlatko Filipović, 1965., 11 min.
PORUKE SA STEĆAKA / MESSAGES FROM THE STEĆAKS
redatelj: Vlatko Filipović, 1991., 26 min.
NEUM MM
redatelj: Vlatko Filipović, 1999., 14 min.
ČAROBNI JUG / MAGIC SOUTH
redatelj: Vlatko Filipović, 2004., 64 min.
PEČAT VREMENA / SEAL OF TIME
redatelj: Vlatko Filipović, 2004., 49 min.
AGONIJA ZELENE RIJEKE / THE GREEN RIVER AGONY
redatelj: Vlatko Filipović, 2006., 62 min.
PRETPROGRAM
ČOVJEK NA ŽICI / MAN ON WIRE
redatelj: James Marsh, Velika Britanija, SAD, 90 min.
DUHOVI CITÉ SOLEILA / GHOSTS OF CITÉ SOLEIL
redatelji: Asger Leth, Miloš Lončarević, Danska, SAD, 88 min.
SVE JE BIJELO U BARKINGU / ALL WHITE IN BARKING
redatelj: Mark Isaacs, Velika Britanija, 73 min.
ENGLESKI KIRURG / THE ENGLISH SURGEON
redatelj: Geoffrey Smith, Velika Britanija, 73 min.
RIP: A REMIX MANIFESTO
redatelj: Brett Gaylor, Kanada, 80 min.
FILM ZATVARANJA
ZALJEV / THE COVE
redatelj / director: Louie Psihoyos, SAD, 91 min.
   


Copyright © 2000-2017 MFF. All rights reserved. This site is designed and powered by GCR production.